Architekt Gdynia

Biuro Projektowe Gdynia, Wejherowo, Gdańsk oraz Studio Architektoniczne

mgr. inż. arch Faust Maciej

Udzielam się na stronie http://domy-projekt.pl

W czym mogę Ci pomóc jako architekt.

Moja wiedza pozwoli Tobie na bezproblemowe uzyskanie pozwolenia na budowę. Doradzę i odpowiem na każde pytanie związane z zakupem działki pod budowę domu, pozwoleniem na budowę oraz budową domu. Moje umiejętności pozwalają na skuteczne wykonywanie projektów, które potrzebujesz do budowy domu. W mojej pracy problemy związane z urzędem biorę na siebie, a Twoja rola Inwestora ogranicza się do sprawdzenia i podpisanie dokumentów. Moja wiedza to gwarancja bezpiecznie przeprowadzonego procesu budowlanego, To na czym Tobie zależy najbardziej.

Jak pracuję i kto zleca mi projekty.

W mojej pracy wszystko podporządkowane jest Inwestorowi. Jego czas i pieniądz jest najważniejszy, dlatego w praktyce dojeżdżam do Klienta. Od pierwszego spotkania dbam o terminy, aby wszystko można było zaplanować w „realnych ramach czasowych”. Oczywiście często wspieram się opiniami i uzgodnieniami rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń pożarowych i sanitarnych oraz opiniami projektantów innych specjalności. Dlatego ze mną współpracuje stały zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem. Staram się być dokładny, co może czasami nie być dobrze odebrane, ale systematyczność i dokładność pozwalają na wywiązywanie się z terminów.

Pozwolenia na budowę i projekty przygotowuję dla Inwestorów z terenu Gdańska, Gdyni i okolic jak Wejherowo czy Pruszcz Gdański. Często mam Klientów Indywidualnych z domami jednorodzinnymi, ale również często przygotowuję projekty budowlane wielobranżowe dla Instytucji czy Developera. Becnie przygotowuję projekt hali magazynowej, projekty domów jednorodzinnych oraz nadzoruję projekty infrastruktury jak magistrale gazociągowe.

Kogo prezentuje ta strona internetowa.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć kim jestem to nazywam się Maciej Faust mam 35 lat, jestem żonaty mam córkę. Studiowałem na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Zawodowo jestem architektem od roku 2005 i posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Ile kosztuje projekt budowlany ?

Moja oferta na usługi projektowe jest zawsze racjonalna. Racjonalna to znaczy, że mam na tyle doświadczenia zawodowego, że nie otrzymasz wyceny „z sufitu”, ale cena będzie odpowiadać zawartości projektu i niezbędnych prac które wynikają z przygotowania pozwolenia na budowę. Jeżeli potrzebujesz wiedzieć ile kosztuje moja usługa architekta proszę zadzwoń lub wyślij maila z zapytaniem ofertowym.

 

Czy potrzebujesz wyceny projektu budowlanego ?

Wyślij maila z zapytaniem o cenę. Dostaniesz bezpłatną wycenę najszybciej jak to możliwe.

Śpieszę z pomocą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące budowy domu.

Wyślij wiadomość do maciej.faust@dom-projekty.pl
Nie zapomnij dołączyć informacji o działce oraz adresu lokalizacji oraz co zamierzasz budować :)

Share This