Dekorator Wnętrz – Trójmiasto

Gdynia Projektowanie wnętrz w Trójmieście Prowadzi pracownie architektoniczną

mgr. inż. arch Maja Markiewicz

Strona to krótka prezentacja mojej pracy którą codziennie wykonuję przy aranżacji i dekoracji wnętrz.Tu dowiesz się czym się zajmuje i jakie korzyści możesz mieć z tego. Do czego moja wiedza i praca może być Tobie przydatna Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 10 lat. Specyfika projektowania i dekoracji wnętrz wymaga ode mnie ciągłej znajomości rynku materiałów wykończeniowych. Ponieważ ta praca to także hobby, dlatego każdy wolny czas spędzam na wizyty w sklepach i producentów oraz dodatkowo odbywam szkolenia z materiałów. Moje doświadczenie z pewnością z korzyścią wpływa na stosunek końcowej ceny do wymogów estetycznych Klienta. Obecnie pracuję rysując poszczególne pomieszczenia, aranżacje mebli i urządzeń, dobieram kolory, faktury oraz rozwiązania przestrzenne pomieszczeń. Dużo zależy od klienta jego wyborów estetycznych. Moją rolą jest dostosowanie się do wyborów klienta i korygowanie jeżeli te wybory nie są spójne lub się kłócą kolorystycznie z całością. Rzadko ale czasem zdarza się że klient zdaje się na mnie i wtedy Klient oczekuje efektów i trzymania się jedynie budżetu przeznaczonego na wnętrza. Zawsze przewidując ewentualne problemy korzystam z pomocy projektantów branżowych i architekta budowlanego.
Kto u mnie zamawia projekty? Głównie moimi klientami są Klienci którzy budują domy jednorodzinne i potrzebują kompleksowego projektu wnętrz. Współpracuję nie tylko z Klientami, ale również z Biurami Projektów które zazwyczaj nie posiadają na stałe architekta wnętrz. Dzięki takiej współpracy, Ostatnie 6 miesięcy to wnętrza rezydencji pod Berlinem oraz projekt dekoratorski restauracji w Gdańsku. Kim jestem Nazywam się Maja Markiewicz-Faust, jestem absolwentką wydziału architektury na Politechnice Gdańskiej. Mieszkam w Gdyni, posiadam męża oraz córkę. W pracy jestem terminowa i słowna. Jestem pasjonatką wnętrz i dekoratorstwa, i wszystko co z tym związane. Dlatego specjalizuję się w projektach typowo wnętrzarskich głównie dla Klientów indywidualnych ale również instytucjonalnych.
Ile kosztuje projekt, jak zamówić i jak dostać ofertę? Projekty jakie przygotowuję trudno jest wycenić od metra kwadratowego. Oczywiście można byłoby tak podać ale taka cena nie odzwierciedla mojej pracy, a daje ogólny pogląd. Trudno porównywać pracy przy wnętrzach biura openspace , a wnętrza zabytkowego dworku z wyposażeniem i meblami stylu Ludwika XV. Ten sam projekt może różnić się dziesięciokrotnie ilością punktów świetlnych. Wpływ na cenę ma np. także ilość wyjazdów z klientem. Zawsze trzeba pamiętać, że jeżeli projekt ma obejmować projekt mebli indywidualnych ( nie zestawów producenta ) to cena idzie szybko do góry. Potrzebujesz szybkiej porady dzwoń lub umów się na spotkanie. Możesz wysłać zapytanie o ofertę to będzie znana przybliżona cena i zakres spotkania. Potrzebujesz projektu to już grubsza sprawa dlatego skorzystaj z szablonu który znajduje się tu oferta projektu wnętrz. Zadzwoń lub wyślij maila. Wyślij maila z zapytaniem maja.markiewicz@dom-projekty.pl Postaraj się załączyć do maile informacje o działce, lokalizacje oraz co zamierzasz budować.
Share This