Projekty Wnętrz Domów
aranżacja domu – Gdynia, Gdańsk

Budujesz Dom i potrzebujesz architekta wnętrz ?

Jesteśmy architektami i wiemy jak Tobie zaprojektować ładne i funkcjonalne wnętrza.

Projekt wnętrz to nie tylko kolory, ale także funkcjonalność i komfort życia w domu jednorodzinnym. Kolor zapewni Tobie dobre samopoczucie, ale nie rozwiąże niefunkcjonalnej kuchni, przecież tysiące posiłków w kuchni to Twój czas i komfort życia.
Dlatego jeżeli zlecisz projekt „fachowcowi” bez przygotowania zawodowego, będziecie zmuszeni mieszkać latami w przestrzeni domu, która będzie codziennie o tym przypominać przez wszystkie lata użytkowania domu.

Wybór architekta wnętrz nie zostaw przypadkowi, dowiedz się jaką szkołę skończył, czy posiada odpowiednią wiedzę, jakie realizacje ma za sobą, czy posiada jakieś opinie, referencje.

TY wydajesz pieniądze i masz mieć pewność zatrudnienia profesjonalnego architekta, z doświadczeniem, wiedzą i odpowiednimi referencjami.

Normalnie cena za projekt pojedynczych pomieszczeń mieści się w kwocie ok.150zł/m2 – 200zł/m2 w związku z tym że wchodzimy z nowymi usługami na rynek tj. kompleksowego projektu domu, nie zapłacisz 200zł/m2, czy 150zł/m2 ale zapłacisz tylko :

80 – 120zł zł / m2

Zła wiadomość jest także. Po okresie świątecznym Bożonarodzeniowym zamierzamy podnieść ceny, dlatego warto podjąć szybką decyzję już dziś i zaplanować projekt wnętrz.

Zamów Teraz

Tylko 80 – 120 zł/m2

kontakt biuro@dom-projekty.pl

architekt Arkadiusz Zubowicz

ps. Weź pod uwagę, że ciągle przygotowujemy nowe projekty wnętrz dla nowych Klientów. Dlatego warto się pośpieszyć i zaplanować projekt wnętrz. Pamiętaj, że przygotowanie wspólnej umowy będzie wymagać czasu z uwagi na niezbędne spotkanie, rozmowy, ustalenie zakresu projektu czy wizję lokalną.

Share This