Biuro projektowe Toruń Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk – Biuro prowadzi usługi projektowe woj. kujawsko pomorskie inż. Krzysztof Sobczak
ul. Brzozowa 17, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Na tej stronie odszukasz, informacje o projektancie konstrukcji, który projektuje na terenie Torunia, Bydgoszczy i Gdańska. Jak moje umiejętności mogą Tobie pomóc ? Moje umiejętności to szybkie przygotowywanie projektów konstrukcji budowlanych. Dodatkowo potrafię dla ciebie przygotować projekty instalacji sanitarnych i elektrycznych. Moja wiedza pozwala na pełną współpracę z uprawnionymi projektantami. Moje usługi przydadzą się w każdym projekcie architektonicznym i budowlanym. Zapewnię projektantowi wiodącemu jak architekt zaplecze projektantów branżowych. Moja praca to rzetelne i drobiazgowe podejście do projektu, aby zapewnić bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom rozwiązań. Oprócz bezpieczeństwa najważniejsza jest prostota wykonania projektu na budowie, co przekłada się na realne pieniądze Inwestora. Samodzielnie przygotowuję proste obiekty budowlane. Problemu nie stanowią projekty domów jednorodzinnych czy budynki mieszkalne oraz usługowe.
W praktyce jak pracuję ? W praktyce projektowanie to 90% internet, dlatego ciągle jestem dostępny pod mailem i telefonem. W razie konieczności przyjeżdżam i uzgadniam sprawy na miejscu. Współpracuję z grupą doświadczonych projektantów, którzy stanowią stałe zaplecze moich projektów. Dla kogo przygotowuję i Kto zamawia u mnie projekty? Projekty zamawiają u mnie biura projektów, architekci oraz klienci indywidualni. Ostatnio przygotowywałem projekt wielobranżowy przebudowy kamienicy w Gdańsku. Obecnie przygotowuję projekt hali magazynowej w Gdyni dla inwestora z Trójmiasta. Prowadzę także projekty mniejsze jak projekty garażu, czy projekt legalizacyjny dla nadzoru budowlanego. Kto za tym stoi – kim jestem ? Nazywam się Krzysztof Sobczak przyszły absolwent szkoły w Ełku. Pracuję w Nowym Mieście Lubawskim, a projekty przygotowuję od Torunia, przez Bydgoszczy aż do Gdańska, Gdyni i Wejherowa.
Ceny Projektów Dla Ciebie ? Moje ceny z pewnością są konkurencyjne. Ponieważ jestem na starcie to staram się dostosować do niskich cen. Pamiętaj, że niska cena to nie tylko korzyści ale także pewne niedogodności. Te niedogodności to praca rozproszona przez internet. Niska cena pociąga także za sobą konieczność minimalizowania ilości wyjazdów. Zadaj pytanie ofertowe, a postaram się dostosować do Twoich ram cenowych. Zamówienie projektu. Potrzebujesz projektów branżowych, wyślij maila. Załącz projekt do którego mam wykonać projekty. Pamiętaj specjalizuję się w Konstrukcji Budowlanych oraz instalacjach wewnętrznych elektrycznych i sanitarnych. Wysyłasz na adres krzysztof.sobczak@dom-projekty.pl Załącz do maila projekt lub informacje dotyczące Inwestycji.
Share This