Zamierzasz Budować Dom ? Szukasz kompleksowej obsługi pod klucz ?

Jeżeli szukasz firmy budowlanej, to służymy pomocą przy wyborze firmy budowlanej? To ty podpiszesz umowę na budowę, a nasza rola ogranicza się do przygotowania projektu, czy kosztorysu i ewentualnej pomocy przy wyborze wykonawcy.

Dużo podwykonawców to długi czas budowy.

Wiem, że większość Inwestorów domów jednorodzinnych ma problem ze znalezieniem firmy budowlanej, która poprowadzi kompleksową „budowę pod klucz”. Umowy z firmami o różnych specjalizacjach, kończy się przerzucaniem odpowiedzialności między wykonawcami poszczególnych robót budowlanych.

Klienci, którzy nie decydują się na budowę generalnym wykonawcą, budują swoje domu kilka lat, zamiast budowy w 1-2 sezony. Każdy etap budowy z inną firmą budowlaną to główna przyczyna długiej budowy. Sytuacja zmieniających się firm powoduje konieczność „powrotów” do wcześniejszych prac i koordynacji terminów.

Generalny wykonawca to krótki czas budowy.

Nie chcesz prowadzić budowy, dlatego potrzebujesz sprawdzoną firmę budowlaną. Firma budowlana od fundamentów, instalacji nadaje się tylko do pracy na danym odcinku robót.
Do budowy domu w obecnych czasach potrzeby jest Generalny Wykonawca, który poprowadzi całość spraw budowy oraz zapewni postępowanie prac zgodnie z harmonogramem kredytu bankowego.
Budowa „Domu pod klucz” przez firmę budowlaną to także organizacja terminów dla Twoich podwykonawców od wnętrz, mebli i dla dekoratorów.

Generalny Wykonawca to wykonanie domu zgodnie z projektem budowlanym i przygotowanie wszystkiego do odbioru do użytkowania przez Nadzór Budowlany.

Przygotowaliśmy 3 modele współpracy przy Budowie Domu.

Developer budujący domy
Budowa domów jednorodzinnych
Kompleksowe usługi budowlane

Znajdziesz nas pod adresami :

ul. Rycerza Blizbora 20, Gdańsk
ul. Kochanowskiego 6, Pruszcz Gdański
ul. F.Ceynowy 4, Gdańsk
ul. Józefa Bema, Gdynia

Tak, chcę, informacje o budowie domu

Po otrzymaniu zgłoszenia mailem,
odezwiemy się w możliwie krótkim czasie

Versa sp. z o.o.

Socos sp. z o.o.

Share This