Wystrój Restauracji i Projekty Technologiczne – Gdańsk, Gdynia

Zamierzasz otworzyć gastronomię, restaurację ?
Potrzebujesz projekt technologiczny kuchni ?

Nasi projektanci przygotowują kompleksowe projekty technologii kuchennych pod restauracje, puby, kawiarnie, stołówki i inne obiekty gastronomi. Projekt, który możesz kupić to nie tylko wyłącznie technologia ale również kompleskowy projekt budowlany z wnętrzami i technologią gastronomiczną wraz z instalacjami sanitarnymi, wentylacyjnymi etc.

Kiedy inspekcja sanitarna nie odbierze lokalu gastronomicznego do użytkowania ?

Przepisy, które regulują odbiór lokali gastronomicznych dotyczą produkcji żywności. Działalność produkcji żywności wymaga od Właściciela sporządzenie projektu budowlano-technologicznego i uzgodnienie jego z rzeczoznawcą ds. sanitarnych lub właściwą stacją sanitarną.

Zamówienie samego projektu wnętrz nie rozwiąże Twojego problemu odbioru lokalu gastronomicznego, dlatego nie zapomnij o projekcie technologi.
Projekt technologi często „wywróci” projekt wnętrz, dlatego zamów go przed rozpoczęciem prac nad wystrojem i wyposażeniem lokalu.

Dobry projekt technologi to podstawa odbioru lokalu gastronomicznego do użytkowania.

Dobry projekt technologi to taki, który zostanie odebrany przez właściwą stację sanitarną.
Dlatego dobry projekt technologi winien być dostosowany do potrzeb Właściciela Lokalu i przygotowany przez architekt z uprawnieniami przy udziale projektantów instalacji sanitarnych i wentylacyjnych oraz uzgodniony z rzeczoznawcą ds. sanitarnych.
Najważniejsze w projekcie to połączenie interesu Właściciela Lokalu w zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Chcę wiedzieć więcej i proszę o dokładne informacje o projekcie technologi

Tylko 1500zł – 3000 zł

Wyślij prośbę o kontakt ws. projektu technologii

15 + 4 =

Share This